fbpx

Wolontariat

Jeśli temat wydobycia gazu łupkowego w Polsce jest dla Ciebie kontrowersyjny. Jeśli brakuje Ci rzetelnych informacji na temat skutków jakie niesie jego wydobycie. Jeśli czujesz, że zaniedbano konsultacje społeczne w tym zakresie. To szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do naszego zespołu. Pomóż nam zmienić rzeczywistość.


Podaj dalej

Temat wydobycia gazu łupkowego w Polsce nie pozostaje Ci obojętny? Znalazłeś interesujące informacje na naszej stronie? Pomóż nam w rozpropagowaniu projektu i poleć znajomym naszą stronę. Spraw, aby nasz projekt był szeroko komentowany. Z góry dziękujemy!

Facebook

Korzystasz z mediów społecznościowych? Chcesz być z nami na bieżąco? Uważasz to, co robimy za słuszne? Polub nas na Facebooku! Śledź, udostępniaj i komentuj nasze wpisy. Podsyłaj interesujące Cię tematy związane z gazem łupkowym, które chcesz aby zostały poruszone. Tworzymy nasz profil, czekając specjalnie na Ciebie. Zapraszamy!


Zbieraj podpisy

Tak niewiele trzeba, byś miał swój udział w inicjatywie: wydrukuj arkusz petycji i zbierz pod nim podpisy! Zbieraj wśród członków rodziny, znajomych, sąsiadów. Każdy, kto prześle do nas 100 podpisów dostanie od nas gadżety kampanii „Obywatele kontrolują" oraz publikacje. Zacznij działać już dziś! :-)

Podpisz petycję

Chcesz mieć dostęp do rzetelnych informacji na temat tego, jak wpływa na Twoje środowisko proces wydobycia gazu łupkowego? Zależy Ci na moratorium w tym zakresie? Dołącz do nas – podpisz petycję „Obywatele kontrolują”!


Wyraź opinię - opowiedz historię

Mieszkasz na terenie gminy, na terenie której wydobywany jest gaz łupkowy? A może dowiedziałeś się o pewnych szczegóły związanych z procesem szczelinowania hydraulicznego , którymi chcesz się z nami podzielić? Jesteśmy ciekawi tego, co masz do powiedzenia na temat gazu łupkowego! Podziel się swoją historią.